Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

gravírovanie

Úvod Naše službygravírovanie

Laserové gravírovanie


Pri tomto type gravírovania je hustota výkonu laserového lúča je taká vysoká, že sa materiál počas obrábania natavuje a čiastočne odparuje. V materiáli tým vzniká prehĺbenie, tzv. gravír. Gravírovať sa dá na rôzne povrchy ako drevo, koža, PETG plasty, kov, keramika atď.

 

Z hľadiska použitého materiálu Vám ponúkame gravírovanie pomocou CO2 laseru (nekovové predmety) a diódového laseru (kovy a čiastočne aj keramika).

 

 

 

 

 

CNC frézovanie


CNC fréza pri práci používa rôzne druhy pracovných hlavíc, ktoré sú vyrobené z tvrdších materiálov než je opracovávaný povrch. Umožňuje presné rezanie alebo označovanie (gravírovanie).

 

Najčastejšie sa CNC fréza používa na gravírovanie do kovu, dreva, keramiky.

 

 

 

 

 

 

 

Ponúkame Vám gravírovanie darčekových predmetov (kľúčenky, prívesky), reklamných predmetov, fotiek do dreva, štítkov, menoviek, vizitiek, lampičiek a pod.

 

Na základe Vašej požiadavky Vám spracujeme grafický návrh, vyberieme najoptimálnejší spôsob gravírovania a zabezpečíme samotné vyhotovenie výsledného produktu. 

 

Neváhajte, kontaktujte nás a dohodneme podrobnosti.

 

Copyright 2020 - 2023 © 3d-system.sk